Logo
 

                                Ana Sayfa  |   Hakkımızda  |   Ödeme ve Banka Bilgileri  |   Müşteri Hizmetleri  |   Yardım  |   İletişim  |

Detaylı arama »
Bebek İçin 2018 Giysileri....Bebek İçin İsme Özel Giysiler....Birbirinden Güzel Doğum Hediye Seçenekleri.....Hamile için Radyasyondan Koruyucu Manyetik Korseler.....Esprili Hamile T-Shirtleri......Hamile için Varis Çorabı.....Hamile Yatış Yastıkları.....Hamile için Anı Defteri.....Doğum Odasına Özel Ürünler.....Hamile Anneye Hediye.....Bebek Doğum Sepetleri.....En Yeni Bebek Hediyelikleri.....Yeni Dogan Bebek Giysileri......Esprili Bebek Body leri.....Bebek Hastane Çıkışları .....Bebek Hırka Yelekler.....Bebeğe Triko Kundaklar.....Bebek Ayakkabıları.....Bebek Çorapları.....Bebek Elbise Askıları.....Bebek 100 % pamuk Battaniyeler.....Bebek Nevresimleri.....Orjinal Bebek Havluları.....Bebek Albümleri.....Bebek Mevlüt Kıyafetleri.....Baby Shower Parti Malzemeleri.....Diş Buğdayına Özel Bebek Kıyafetleri......Bebek ve Bebek İçin Herşey......Bebekler İçin 2018 Yılbaşı Kostümleri.......Bebekler İçin Esprili 2018 Yılbaşı Giysileri.....POPYMAM 2018 Esprili Hamile ve Bebe Tişörtleri.....Şeker Bebek Hediyeleri...... 2018 Yılbaşı Bebek Kıyafetleri.......2018.......En Güzel Bebek Hediyesi .......En Modern Bebek Hediyeleri......Yeni Doğan Bebek Doğum Hediyeleri......En Harika Bebek Kıyafetleri......Bebek için Farklı Kıyafetler.......
Yardım

Alıveriş,Teslimat & İade Prosedürü ve Banka Hesap Numaralarımız

 POPYMAM ALIŞVERİŞ PROSEDÜRÜ;


Hafta içi  saat 11.00 e kadar talep ettiğiniz ürün / ürünler, tedarik edilir ve ertesi  iş günü içerisinde kargoya verilir. Saat 11.00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü, Cuma 15.30’dan sonra verilen siparişler ise pazartesi işleme konulur.

Önemli Not:  POPYMAM.COM  satışını yaptığı  ürünler için herhangi bir aksaklıklardan dolayı siparişinizin gecikme veya iptal edilme durumu olursa, tarafınıza sipariş talebinizden, en geç 2  saat içinde -posta veya telefonla  ile bilgi verilecek ,kredi kartınızdan herhangi bir bedel tahsil edilmeyecektir. . Havale/EFT ile ödeme yaptıysanız ,ödediğiniz bedel en geç 6 gün içinde  aynı hesaba geri havale edilecektir.


POPYMAM TESLİMAT VE KARGO İŞLEMLERİ ;

POPYMAM.COM satın aldığınız ürünleri tarafınıza teslim ederken anlaşmalı olduğu MNG KARGO firmasını kullanır. Satın alınan ürün/ürünler kargoya verildiğinde ,takibiniz açısından tarafınıza e-mail yoluyla kargo bilgisi verilir.

- Tahmini teslim süreleri Türkiye’nin her yerine 1 - 3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre)

-POPYMAM.COM  gerek duyduğunda diğer özel kargo firmalarını kullanabilir.

- Taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarlardan kargo şirketleri sorumludur.

- Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Türkiye’nin tüm noktalarına teslimat yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değilse “mobil bölge” olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size teslimat yapılır.

- POPYMAM.COM ’dan aldığınız ürünler fatura ile birlikte gönderilir. Herhangi bir nedenden dolayı, tarafınıza ürün ile birlikte fatura teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. Eğer teslimat adresiniz fatura adresinizden farklı ise siparişiniz irsaliye ile teslim edilir ve fatura belirtilen adrese posta ile yollanır.

- Sipariş verilen ürün / ürünler, müşteri tarafından teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yerine getirdiği kabul edilir. Paket teslim alındıktan sonra doğabilecek hasarlardan müşteri sorumludur. Bu yüzden; hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslimat sırasında kabul etmeyerek kuryeye tutanak tutturunuz. Daha sonra tutanağı 0216 575 33 25 numaralı telefona fakslayınız ve durumu
info@popymam.com' a ya da müşteri hizmetlerine (0216 575 33 06 ) bildiriniz.POPYMAM  SATIN ALINAN ÜRÜNLERİN TAMİR ,DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİ;

İade için gerekli şartlar aşağıda sıralanmıştır:

1) İade edeceğiniz ürün, orijinal faturası ve iade sebebini belirten bir dilekçe birlikte gönderilmelidir.
2)Orijinal kutusu veya ambalajı bozulmuş, hasar görmüş veya tekrar satılmasını engelleyecek şekilde kullanılamaz hale gelmiş ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.
3)İade etmek istediğiniz ürünü size  tesliminden sonra ilk 7 gün içerisinde göndereceğiniz iade şartlarına uyan  ürün için kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.

 


 


 

 

 

 


Üye Ol
Beni Hatırla
Sitemizde her türlü KREDİ KARTI geçerlidir.
Satışlarımız ONLINE olarak sadece internet üzerinden yapılmaktadır. www.popymam.com info@popymam.com Tel. 0216 575 33 06