Logo
 

                                Ana Sayfa  |   Hakkımızda  |   Ödeme ve Banka Bilgileri  |   Müşteri Hizmetleri  |   Yardım  |   İletişim  |

Detaylı arama »
Bebek İçin 2018 Giysileri....Bebek İçin İsme Özel Giysiler....Birbirinden Güzel Doğum Hediye Seçenekleri.....Hamile için Radyasyondan Koruyucu Manyetik Korseler.....Esprili Hamile T-Shirtleri......Hamile için Varis Çorabı.....Hamile Yatış Yastıkları.....Hamile için Anı Defteri.....Doğum Odasına Özel Ürünler.....Hamile Anneye Hediye.....Bebek Doğum Sepetleri.....En Yeni Bebek Hediyelikleri.....Yeni Dogan Bebek Giysileri......Esprili Bebek Body leri.....Bebek Hastane Çıkışları .....Bebek Hırka Yelekler.....Bebeğe Triko Kundaklar.....Bebek Ayakkabıları.....Bebek Çorapları.....Bebek Elbise Askıları.....Bebek 100 % pamuk Battaniyeler.....Bebek Nevresimleri.....Orjinal Bebek Havluları.....Bebek Albümleri.....Bebek Mevlüt Kıyafetleri.....Baby Shower Parti Malzemeleri.....Diş Buğdayına Özel Bebek Kıyafetleri......Bebek ve Bebek İçin Herşey......Bebekler İçin 2018 Yılbaşı Kostümleri.......Bebekler İçin Esprili 2018 Yılbaşı Giysileri.....POPYMAM 2018 Esprili Hamile ve Bebe Tişörtleri.....Şeker Bebek Hediyeleri...... 2018 Yılbaşı Bebek Kıyafetleri.......2018.......En Güzel Bebek Hediyesi .......En Modern Bebek Hediyeleri......Yeni Doğan Bebek Doğum Hediyeleri......En Harika Bebek Kıyafetleri......Bebek için Farklı Kıyafetler.......
Yardım

Bedeninizi Belirleyin

Popymam tişört kolleksiyonu kalıpları hamile bayanlar tarafından test edilerek, büyük bir özenle oluşturulmuştur.

Bedeninize uygun olarak seçtiğiniz ürün, hamileliğinizin ilk aylarından itibaren ,9.ayın sonuna kadar rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde esneme özelliğine sahip olarak üretilmistir.

Esneme özelliginin yanı sıra  hatlarınızı mümkün olduğunca gizleyen özel kumaşlarımız sayeside  haraketlerde hiçbir sınırlama hissedilmez.

Hamileliginiz sırasında ,mezura yardımıyla koltuk altından alacak olduğunuz göğüs  cevresi ölçünüz  ile aşağıdaki tablodan  beden ölçünüzü belirleyebilirsiniz.


 

beden

S(36-38) M38-40) L(40-42)
       
Göğüs Çevreniz 85-90 cm 91-96 cm 97-103 cm

 

 

Üye Ol
Beni Hatırla
Sitemizde her türlü KREDİ KARTI geçerlidir.
Satışlarımız ONLINE olarak sadece internet üzerinden yapılmaktadır. www.popymam.com info@popymam.com Tel. 0216 575 33 06